Mamy świadomość tego, że w pierwszych latach rozwoju dziecka niezwykle ważne jest poświęcanie mu jak najwięcej czasu i uwagi. Dlatego jesteśmy przedszkolem kameralnym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na etapie przedszkolnym nauka odbywa się w sposób naturalny – o ile jest odpowiednio stymulowana i inspirowana. Dlatego jesteśmy przedszkolem kreatywnym.

Rozumiemy, że ucząc się języka angielskiego od najwcześniejszych lat życia, dziecko zdobywa tę kompetencję “bezwysiłkowo”. Dlatego organizujemy lekcje języka angielskiego kilka razy w tygodniu.

Jesteśmy przekonani, jak ważna na początkach rozwoju dzieci jest ciągłość i stałość, dlatego oferujemy pełną edukację przedszkolną, z rocznym przygotowaniem do pierwszej klasy.

Wiemy skąd się biorą dorośli….

… dlatego w naszych działaniach wychowawczych priorytetem jest uczenie dzieci szacunku do innych ludzi i do świata.